Odbuduj zniszczone włosy z linią regenerującą Advance Techniques

Zniszczone włosy wymagają stosowania kosmetyków najwyższej jakości zawierających keratynę, ceramidy, witaminy i kolagen.
Keratyna jest podstawowym białkiem, budującym naszą skórę, paznokcie i włosy a jej niedobór w znacznym stopniu odpowiada za pogorszeni ich kondycji.  Nasza linia regenerująca Advance Techniques „Reconstruction” z keratyną wzbogacona kompleksem Kera-Panthenolem pozwala odbudować i zregenerować nawet bardzo zniszczone włosy.

Odpowiednia pielęgnacja zniszczonych włosów to klucz do sukcesu.

Ostrożnie i delikatnie myj włosy szamponem regenerującym. Po każdym myciu nanieś na włosy odżywkę, raz w tygodniu stosuj maskę regenerującą, a pielęgnację uzupełnij o mocno regenerujące serum.  Jeśli nie chcesz rezygnować z prostowania, suszenia używaj wcześniej produktów chroniących przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.
Naprawcza pielęgnacja zregeneruje zniszczoną strukturę włosa, przywróci wilgoć w ich wnętrzu, wygładzi powierzchnię włosa i ułatwi rozczesywanie.

Czy wiesz jak rozpoznać włosy zniszczone?

Włosy normalne mają naturalny i zdrowy wygląd, są sprężyste, puszyste, błyszczące. Nie przetłuszczają się, nie rozdwajają na końcach, nie sprawiają problemów i nie wymagają specjalnej troski. Niestety występują bardzo rzadko.
Włosy zniszczone to kompletne przeciwieństwo włosów normalnych, ich łuski są odchylone i połamane, w efekcie czego włosy te nie odbijają światła i są matowe, zawierają zbyt mało wilgoci – są suche, szorstkie, łamliwe, a jednocześnie sztywne, łatwo się plączą i są trudne do rozczesania.  Najczęściej są efektem źle przeprowadzonych zabiegów fryzjerskich, źle dobranych kosmetyków, nadmiernego nasłonecznienia, działania wysokiej temperatury.

Źródło: avon.pl

Szampon – pomaga wzmacniać i odbudowywać zniszczone włosy, zapewnia im zdrowy wygląd. Rozprowadź na mokrych włosach i masuj do powstania piany. Następnie dokładnie spłucz.

Odżywka – ma działanie naprawcze, nawilża i odżywia zniszczone włosy, ułatwia rozczesywanie. Nanieś na całą długość włosów i dokładnie rozprowadź. Następnie spłucz.

Maska – wzmacnia włosy na całej ich długości od cebulek po same końce, redukuje zniszczenia, odżywia i nawilża włosy. Stosować na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy i pozostaw na 1-5minut.
Polecana również do intensywnych kuracji pod turbanem z użyciem ciepła suszarki.

Serum – odbudowuje i wzmacnia włosy, scala rozdwojone końcówki  i chroni włosy  przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nanieś niewielką ilość na niesforne końcówki lub wybrane partie włosów np. grzywkę.

Myślisz, że jedynym ratunkiem dla Twoich zniszczonych, rozdwajających, przesuszonych, wymagających dodatkowej uwagi oraz zmęczonych zbyt częstymi zabiegami fryzjerskimi i intensywną stylizacją włosów jest ich obcięcie?
Wszystko da się naprawić!
Wypróbuj naszą linię Odbudowa włosa – teraz z bezpłatną dostawą.

Poznaj nową serię Advance Techniques dla zdrowych i pięknych włosów.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.