Pożegnaj matowe włosy – powitaj blask! Advance Techniques

Matowe włosy i rozdwojone końcówki to bardzo częsty problem, dokuczający szczególnie osobom, które chcą zapuścić swoje kosmyki. Rozdwajające się włosy tracą blask, łamią się i puszą.
Mamy na to sprawdzone rozwiązanie! Poznaj nową, udoskonaloną serię Advance Techniques.

Co jest przyczyną rozdwajania się końcówek?

Każdy włos zbudowany jest z 3 warstw. O czym można przeczytać tutaj.
Ta najbardziej zewnętrzna, zbudowana z łusek pełni funkcję ochronną. Niewłaściwe szczotkowanie, zahaczanie o ubrania czy zbyt intensywne wycieraniem po myciu powoduje uszkodzenia mechaniczne, którego efektem są rozdwojone końcówki.
Szczególnie wrażliwe są mokre włosy, dlatego wszystkie zabiegi pielęgnacyjne powinny być na nich wykonywane bardzo ostrożnie. Wrogiem naszych kosmyków i ich końcówek jest również gorące powietrze suszarki oraz stylizacja włosów z użyciem wysokiej temperatury – prostownicy czy lokówki.
Nie tylko niewłaściwa pielęgnacja włosów może wpłynąć niekorzystnie na ich wygląd i kondycję.  Matowe włosy i problemy z nimi może pogłębiać również niewłaściwa dieta. Pamiętajmy o regularnym spożywaniu produktów pełnoziarnistych, owoców, warzyw, jaj, ryb i orzechów. Zawierają one cenne witaminy z grupy B. witaminę A i E a także żelazo, miedź i cynk.

Dobranie odpowiedniej pielęgnacji pomoże nam ujarzmić niesforne końce, poprawić ich wygląd i nadać włosom blask.

Linia nadająca połysk Advance Techniques “Ultimate Shine” wzbogacona technologią blasku Crystal Light tworzy gładką, lustrzaną powierzchnię by zmaksymalizować refleksy światła i zapewnić blask, który będzie trwał od rana do nocy!
Hitem tej kolekcji jest serum na zniszczone końcówki, które potrafi je wygładzić, scalić i przywrócić włosom zdrowy blask.
Cała seria sprawdzi się do pielęgnacji włosów całej rodziny.

Źródło: avon.pl

Szampon – zapewnia włosom zachwycający blask, miękkość i łatwość układania. Rozprowadź na mokrych włosach i masuj do powstania piany. Następnie dokładnie spłucz.

Odżywka – ułatwia rozczesywanie, zapewnia włosom blask i miękkość w dotyku. Nanieś na całą długość włosów i dokładnie rozprowadź. Następnie spłucz.

Spray – nadaje włosom lustrzany blask, wygładza bez sklejania i obciążania włosów. Rozpyl równomiernie na osuszonych ręcznikiem, wilgotnych włosach i wysusz.

Serum nasz bestseller, wygładza i poprawia wygląd rozdwojonych końcówek, nadaje włosom zdrowy blask. Najlepiej stosować na suche włosy, nanosząc niedużą ilość produktu na końcówki.

Poznaj pozostałe linie w naszej nowej kolekcji Advance Techniques dla pięknych i zdrowych włosów.
Teraz możesz zrobić zakupy bez wychodzenia z domu i skorzystać z bezpłatnej dostawy – wybierz swoje ulubione produkty i wyślij zamówienie a my oddzwonimy i ustalimy szczegóły.