Zatrzymaj wypadanie włosów mocą biotyny z Advance Techniques

Wypadanie włosów to długoterminowy proces. Na naszej głowie znajduje się ok.100-150 tys. włosów.  Każdy z nich żyje przeciętnie 3-4 lata, po czym wypada.

Wypadanie włosów jest naturalnym procesem.

Dziennie tracimy ich 50-100 sztuk.  Problem pojawia się jednak, gdy włosy wypadają nam nadmiernie, zmieniając przy tym swoją fakturę, stając się szorstkie, przesuszone i matowe.
Włos składa się z części zewnętrznej zwanej łodygą i części ukrytej w skórze – korzenia włosa, który tkwi w mieszku włosowym i zakończony jest opuszką (nazywaną potocznie cebulką) . Centrum dowodzenia wzrostem włosa jest mieszek, w którym dzięki komórkom macierzystym zachodzi różnicowanie się komórek włosa. Mieszek włosowy osłaniany jest przez pochewkę, która zawiera kolagen. To właśnie utrata poziomu kolagenu jest jedną z przyczyn wypadania włosów. Problem nasila się z wiekiem, zmniejsza się gęstość włosów, stają się one coraz cieńsze, zawierają mniej melaniny, co jest obserwowane jako siwienie.

Powody nadmiernego wypadania włosów:
  • zmiana pór roku – najczęściej wiosną i jesienią można zaobserwować wzmożone wypadanie włosów,
  • zmiany hormonalne – głównie w okresie ciąży, porodu, karmienia piersią oraz menopauzy,  schorzenia tarczycy,
  • niedobór składników odżywczych w codziennej diecie,
  • długotrwały i silny stres,
  • stosowanie niektórych leków np. w chorobie nowotworowej,
  • schorzenia zapalne skóry głowy  np. łupież

Znajdowanie zbyt wielu włosów na szczotce czy poduszce jest pierwszym sygnałem ostrzegawczym. Warto wtedy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania i formuły.
Biotyna zyskała popularność przede wszystkim jako suplement diety wspierający piękno. Dzięki niej do macierzy włosów i paznokci dostarczane są związki siarczkowe, które wchodzą w skład kreatyny – budulca włosów i paznokci. Biotyna nazywana również witamina B7 lub witaminą H jest więc niezbędna do prawidłowego wzrostu i regeneracji włosów.

Nasza nowa linia Advance Techniques przeciw wypadaniu włosów z kompleksem z biotyną i kofeiną to prawdziwy przełom w terapii włosów.
Advance Techniques - hamuje wypadanie włosów
Źródło: avon.pl

Stworzona by stymulować skórę głowy, wzmacniać cebulki i chronić włosy przed łamliwością.
Kuracja w sprayu to bomba składników – biotyna, kolagen, kwas hialuronowy i kofeina, która powstała z inspiracji zabiegiem mezoterapii dla wyraźnie wzmocnionych włosów.

Szampon – redukuje łamliwość i wypadanie włosów, myje bez naruszania warstwy ochronnej włosa. Rozprowadź na mokrych włosach i masuj do powstania piany. Następnie dokładnie spłucz.

Odżywka – zapewnia uczucie wzmocnienia włosów, błyskawicznie je wygładza i ułatwia rozczesywanie. Nanieś na całą długość włosów i dokładnie rozprowadź. Następnie spłucz.

Kuracja w sprayu – wzmacnia cebulki włosa i wspiera ich odbudowę, stymuluje krążenie, by zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów. Rozpyl kurację przeciw wypadaniu włosów na skórę głowy i delikatnie wmasuj, a następnie rozpyl na włosach od nasady aż po końce. Nie spłukuj.

Linia polecana również mężczyznom, do codziennej pielęgnacji.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Poznaj naszą nową kolekcję kosmetyków Advance Techniques i powitaj zdrowe, mocne oraz piękne włosy.
Skorzystaj z bezpłatnej dostawy i zamów swoją linię już dzisiaj.