Zdyscyplinuj niesforne włosy – poznaj Advance Techniques

Na naszą czuprynę ma wpływ nie tylko rodzaj włosa, pielęgnacja czy wysoka temperatura podczas stylizacji ale również czynniki zewnętrzne.
Wiele kobiet ma problem z puszącymi się włosami – szczególnie, gdy na zewnątrz pada deszcz i jest mgliście. Dzieje się tak, ponieważ włosy chłoną wodę z otoczenia do swojego wnętrza. Problem puszenia się włosów częściej dotyka posiadaczki włosów kręconych, zniszczonych, suchych, a więc wysokoporowatych.
Włosy wyskoporowate poprzez swoje odchylone łuski chłoną wszystko, ale też wszystko oddają. Takie włosy bardzo trudno nawilżyć, są bardzo suche i mocno się elektryzują.
Mniej problemów powodują włosy średnioporowate ale należy o nie bardzo dbać. Najczęściej sami narażamy nasze włosy na zniszczenia – agresywna koloryzacja, zbyt częste stylizowanie włosów wysoką temperaturą, co powoduje nadmierne rozchylanie łusek a to szybka droga by nasze średnioporowate włosy stały się wysokoporowate i trudne do zdyscyplinowania.

Aby poradzić sobie z niesfornymi włosami należy zadbać o odpowiednią pielęgnację.

Odpowiednio dobrane kosmetyki i delikatne mycie oraz czesanie to podstawa.
Najlepiej zrezygnować z używania suszarki i pozwolić włosom wyschnąć naturalnie. Jeśli koniecznie chcemy użyć suszarki należy trzymać ją w sporej odległości od włosów, suszyć je strumieniem powietrza wzdłuż włosa a pod koniec włączyć podmuch chłodnego powietrza, który domknie łuski włosa. Przed stylizacją na gorąco należy zawsze użyć kosmetyk termoochronny, aby zabezpieczyć włosy przez szkodliwym działaniem wysokiej temperatury.

Do trudnych i niesfornych włosów idealnie sprawdzi się nasza linia Advance Techniques “Ultra Sleek” z technologią Lotus Shield inspirowana właściwościami liścia lotosu.

Tworzy wokół włosa ultracienką barierę ochronną przed wilgocią, zapobiegającą puszeniu się włosów. Nadaje włosom pełną gładkość i pomaga je zdyscyplinować.
Dodatkowo w serum znajduje się olejek awokado i masło shea dla idealnie gładkich włosów.
Olejek awokado nie tylko świetnie wygładza ale również nawilża i odżywia włosy a także odbudowuje i wzmacnia ich strukturę. W połączeniu z masłem shea, które dostarcza włosom dużo cennych składników odżywczych, chroni przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi a także odżywia cebuli, stanowi duet idealny dla posiadaczek włosów puszących się, kręconych ale również prostych, sztywnych włosów, które wymagają dodania elastyczności i miękkości.

Dla pełnego efektu gładkości stosuj całą linię dyscyplinującą.
Źródło: avon.pl


Szampon – wygładza i ujarzmia włosy dzięki barierze przeciw wilgoci. Rozprowadź na mokrych włosach i masuj do powstania piany. Następnie dokładnie spłucz.

Odżywka – ułatwia rozczesywanie, dyscyplinuje włosy i nadaje im gładkie lśnienie. Nanieś na całą długość włosów i dokładnie rozprowadź. Następnie spłucz.

Kuracja bez spłukiwania – zapewnia włosom elastyczność i gładkość, ułatwia układanie i ujarzmianie niesfornych kosmyków –  do stosowania na całej długości włosów.

Serum – nadaje włosom elastyczność, wygładza i zapewnia im łatwość układania, zapobiega ich puszeniu się niezależnie od pogody. Nanieś niewielką ilość na niesforne końcówki lub wybrane partie włosów np. grzywkę.

Poznaj naszą nową kolekcję Advance Techniques, zamów swoją linię już dzisiaj i dołącz do miliona zadowolonych klientek.
Masz pytania? Potrzebujesz porady w doborze odpowiedniej pielęgnacji włosów – skontaktuj się z nami.